Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
home
telefon
+48 32 225 56 06
e-mail
wentech@wentech.pl

YouTubeGoogle+

  • Wentech CNC slajd nr 2
  • Wentech CNC slajd nr 1
  • Frezowanie MDF Wentech
  • Wentech CNC slajd nr 7
  • Wentech CNC slajd nr 3
  • logo Wentech CNC wykonane z MDF

Stanowisko obróbcze 5-osiowe

Stanowisko obróbcze 5-osiowe o zakresie roboczym X-3000 mm, Y-5000 mm, Z-1200 mm wyposażono w system sterowania oparty na najnowocześniejszej technologii wykorzystującej Ethernet Czasu Rzeczywistego, co pozwala na wielokrotne zmniejszenie dynamicznych błędów pozycji podczas szybkich obróbek oraz głowicę skrętno-uchylną z wrzecionem o mocy 15 kW, co zapewnia szerokie możliwości wykorzystania.

Frezarka CNC poza standardowym wykorzystaniem jest wyposażona w sondę dotykową i oprogramowanie, które pozwala na skanowanie kształtu zadanego elementu i frezowanie kolejnych wyrobów bez konieczności posiadania modelu CAD. Wraz z frezarką został zakupiony program do wspomagania wytwarzania EdgeCam z modułem pięcioosiowym i dedykowanym postprocesorem, który umożliwia generowanie na podstawie modelów CAD ścieżek NC, ich optymalizację i symulację, dzięki czemu można wykryć wszystkie kolizje na etapie symulacji komputerowej, zmniejszając koszty wynikające z błędów w procesie frezowania. Symulacja obróbki pozwala z dużą dokładnością szacować czas obróbki i ilość zużytych materiałów.

Najnowsze rozwiązania konstrukcyjne pozwalają uzyskać kompromis pomiędzy doskonale wykonanymi wyrobami w zakresie tolerancji wymiarowych i jakości powierzchni przy spełnieniu rygorystycznych kryteriów czasowych.

Frezarka CNC jest wykorzystywana w znacznej mierze do produkcji modeli na podstawie których budowane są następnie formy laminatowe.

 

(+48) 32 225 56 06wentech@wentech.com.pl41-407 Imielin, ul. Rzemieślnicza 6

  WentechCopyrights © 2014 | POLITYKA PRYWATNOŚCIYouTubeGoogle+